Hakkımızda

MDK Yapı İnşaat ve Taahhüt Ticaret Limited Şirketi

Şirketimiz 2012 yılında Eyüp ilçesinde kurulmuştur , kurulduğu tarihten itibaren anahtar teslimi inşaat , taahhüt faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Teknolojik gelişmelere hakim deneyimli kadrosu ve kurumsallaşmış yapısı ile yurt içi ve yurt dışı genel müteahhitlik ve taşeronluk hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.

0%
Müşteri Memnuniyeti
0
Tamamlanan Proje
0
Yıllık Deneyim
0
Proje
Misyon

MDK Yapı İnşaat – Misyon

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmak.

Vizyon

MDK Yapı İnşaat  – Vizyon

İnşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, bir dünya şirketi olmaktır.

Ekibimiz

Muhammed KESKİN

Genel Müdür

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı

Yasin AÇIKGÖZ

Jeoloji Mühendisi ve İnşaat Mühendisi

Oğuzhan Kurt

Mimar ve İnşaat Mühendisi

Yunus Emre Ceyhan

İnşaat Mühendisi

Mehmet KESKİN

İnşaat Teknikeri

Can SARISOY

İş Sağlığı ve İş Güvenliği C Sınıfı Uzmanı
Menü